Vjezdové brány

Posuvné samonosné brány


Samonosné posuvné brány

Posuvné samonosné brány

jsou vhodné do míst s nerovným povrchem či provozem nákladních vozidel, kde není možné nainstalovat vodící kolejnici.Konstrukce rámu je vyrobena z ocelových profilů a výplň tvoří kov,dřevo,plast a případně daší materiál dle vašeho přání.Brána může být ovládána ručně nebo elektrickým pohonem.Jedinou nevýhodou samonosných bran je jejich délka, kterou vyžadují při otevření průjezdu.Přesný nákres stavební připravenosti betonového základu a umístění přívodních kabelů vám dodáme.Brány

Posuvné kolejnicové brány


Posuvné kolejnicové brány

Posuvné kolejnicové brány

jsou ideálním řešením posuvné brány s jednoduchou konstrukcí a přijatelnou cenou. Konstrukce rámu je vyrobena z ocelových profilů a výplň tvoří kov,dřevo,plast a případně daší materiál dle vašeho přání.Brána může být ovládána ručně nebo elektrickým pohonem. Přesný nákres stavební připravenosti betonového základu a umístění přívodních kabelů vám dodáme.

Brány

Křídlové brány


Křídlové brány

Jednokřídlové a dvoukřídlové brány

jsou osazovány především tam, kde není prostor podél plotu pro posuvnou bránu. Konstrukce rámu je vyrobena z ocelových profilů a výplň tvoří kov,dřevo,plast a případně daší materiál dle vašeho přání.Brána může být ovládána ručně nebo elektrickým pohonem. Přesný nákres stavební připravenosti betonového základu a umístění přívodních kabelů vám dodáme.

Brány
Brány

Vstupní branky


Vstupní branky

Vstupní branky

jsou řešením každého vstupu na soukromí pozemek. Jednoduchá konstrukce rámu je vyrobena z ocelových profilů a výplň tvoří kov,dřevo,plast a případně daší materiál dle vašeho přání.

Vstupní branky Vstupní branky Vstupní branky

Brány


Katalog kovaných dílů
Katalog pro výrobu bran
Katalog doplňků
Vzorník RAL