Horizontální žaluzie

MEZIOKENÍ | INTERIEROVÉ | ISOLINE | ISOLINE ECO | ATYPICKÉ TVARY

Horizontální žaluzie
Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Horizontální žaluzie ATYPICKÉ TVARY


Výroba atypických žaluzií na šikmá a lomená okna:
Horizontální atypické žaluzie lze vyrobit pouze v provedení ISOLINE ECO,která umožňuje po technické stránce výrobu takového zastínění a současně je esteticky na takové úrovni, že splňuje náročné požadavky zákazníka. Vyrábí se pouze v lamelovém provedení 25 mm a lze je vytahovat jen po začátek zešikmení. Horizontálními žaluziemi lze zastínit prakticky jakýkoliv tvar. Zastínění lze provést několika způsoby, v závislosti na tvaru a požadavcích zákazníka. Atypické žaluzie umožňují zastínit okna nestandartních tvarů a velikostí, jako jsou lichoběžníky, trojúhelníky, okna šikmá nebo kulatá. Hodí se pro zastínění půdních vestaveb a zimních zahrad. Atypické žaluzie dodáváme jak v horizontálním tak i ve vertikálním provedení.

Žaluzie - atypické tvary Žaluzie - atypické tvary Žaluzie - atypické tvary Žaluzie - atypické tvary

Možné tvary atypických žaluzií - vlastní požadavek zakreslit do nákresu.
Pro výrobu je nutno uvést všechny rozměry - kóty (spodní, boční, levý i pravý, horní).

Žaluzie - atypické tvary
Vzorník žaluzií Barva se vybírá fyzicky ze vzorníku lamel, protože elektronický obrázkový vzorník barevně neodpovídá reálním barvám lamel.