Horizontální žaluzie

MEZIOKENÍ | INTERIEROVÉ | ISOLINE | ISOLINE ECO | ATYPICKÉ TVARY

Horizontální žaluzie
Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Žaluzie ISOLINE ECO


Žaluzie ISOLINE ECO Horizontální žaluzie ISOLINE ECO je nejjednodušším modelem řady ISOLINE. Žaluzie jsou dodávány vždy v interierovém provedení s čelním vývodem ovládání a s fixací silonovou strunou. U řady ISOLINE ECO je možnost zhotovení ATYPICKÝCH TVARŮ.
Žaluzie ISOLINE ECO Žaluzie ISOLINE ECO

Žaluzie ISOLINE ECO

Žaluzie ISOLINE ECO celostínící

Celostínící provedení:

Celostínící (domykatelná) žaluzie, u které je po dovření lamel minimalizován prostup světla skrze lamely. Efektu je docíleno excentrickým umístěním otvorů v lamelách pro fixační strunu.MEZNÍ ROZMĚR ŽALUZIÍ
  ŠÍŘKA VÝŠKA MAXIMÁLNÍ PLOCHA
Minimální Maximální Minimální Maximální
Isoline 200 mm 2400 mm 300 mm 2500 mm 2,4m2

Vzorník RAL
Katalog renolitových folií
Vzorník žaluzií Barva se vybírá fyzicky ze vzorníku lamel, protože elektronický obrázkový vzorník barevně neodpovídá reálním barvám lamel.