Horizontální žaluzie

MEZIOKENÍ | INTERIEROVÉ | ISOLINE | ISOLINE ECO | ATYPICKÉ TVARY

Horizontální žaluzie
Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Meziokení žaluzie


Žaluzie meziokení

Meziokenní žaluzie jsou vhodné pro starší typy špaletových a šroubovacích oken. Jejich velkou výhodou je dlouhá životnost a snadné ovládání. Do špaletových oken jsou montovány žaluzie se silikonovou fixací, která zabezpečuje jejich stabilitu při otevírání jednotlivých křídel. Horizontální interiérové žaluzie jsou vhodné pro všechny typy oken průmyslových i soukromých objektů. Interiérové žaluzie jsou montovány přímo na okenní křídlo, na strop nebo na zeť. Meziokenní a interiérové žaluzie dodáváme v široké barevné škále. V případě zájmu jsme schopni vyrobit i šikmé žaluzie do atypických oken.


Žaluzie meziokení Žaluzie meziokení Žaluzie meziokení


Vzorník žaluzií Barva se vybírá fyzicky ze vzorníku lamel, protože elektronický obrázkový vzorník barevně neodpovídá reálním barvám lamel.