Horizontální žaluzie

MEZIOKENÍ | INTERIEROVÉ | ISOLINE | ISOLINE ECO | ATYPICKÉ TVARY

Horizontální žaluzie
Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Interiérové žaluzie


Interierové žaluzie

Horizontální interiérové žaluzie jsou vhodné pro všechny typy oken průmyslových i soukromých objektů, jsou montovány přímo na okenní křídlo, na strop nebo na zeď.Do skupiny interiérových žaluzií lze začlenit několik různých řad žaluzií.Jsou vhodné jako dekorativní doplněk do interieru, kde velmi prakticky slouží i pro celkové zakrytí nevzhledných starých oken. Lze je však použít i na plastová okna a eurookna. Žaluzie je vytahována provázkem, naklápění lamel se provádí pomocí otáčecího táhla.Možnost výběru z mnoha barevných odstínů.


Interierové žaluzie Interierové žaluzie Interierové žaluzie
Vzorník žaluzií Barva se vybírá fyzicky ze vzorníku lamel, protože elektronický obrázkový vzorník barevně neodpovídá reálním barvám lamel.