Horizontální žaluzie

MEZIOKENÍ | INTERIEROVÉ | ISOLINE | ISOLINE ECO | ATYPICKÉ TVARY

Horizontální žaluzie
Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Žaluzie ISOLINE


Žaluzie ISOLINE Horizontální žaluzie ISOLINE je základním modelem produktové řady určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži žaluzie upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken.
Žaluzie ISOLINE Žaluzie ISOLINE

Žaluzie ISOLINE celostínící

Celostínící provedení:

Celostínící (domykatelná) žaluzie, u které je po dovření lamel minimalizován prostup světla skrze lamely. Efektu je docíleno excentrickým umístěním otvorů v lamelách pro fixační strunu.
Žaluzie ISOLINE Žaluzie ISOLINE

MEZNÍ ROZMĚR ŽALUZIÍ
  ŠÍŘKA VÝŠKA MAXIMÁLNÍ PLOCHA
Minimální Maximální Minimální Maximální
Isoline 200 mm 2400 mm 300 mm 2500 mm 2,4m2

Návod na obsluhu žaluzií ISOLINE
Vzorník RAL
Katalog renolitových folií
Vzorník žaluzií Barva se vybírá fyzicky ze vzorníku lamel, protože elektronický obrázkový vzorník barevně neodpovídá reálním barvám lamel.